Sportovec okresu Hodonín roku 2019

01. 03. 2020

Dne 13.2.2020 proběhlo v Kulturním domě ve Veselí nad Moravou slavnostní vyhlášení Sportovec okresu Hodonín za rok 2019.

Výsledky jednotlivých kategorií:

Sportovec okresu Hodonín za rok 2019

Sportovní kolektiv mládežnický tým:

3. Starší žákyně – národní házená – Vracov,

2. Družstvo mladších žáků – oddíl zápasu - TJ Sokol Hodonín, 

1. Mladší žáci ročník 2007  - fotbal – FK Hodonín

Sportovní kolektiv seniorský tým:

3. Tým mužů – lední hokej -  SHKM Hodonín, 

2. Tým mužů – basketbal – Basketbal Kyjov, 

1. Družstvo žen– stolní tenis – SKST Hodonín, 

Sportovní akce roku

3. Veselí v pohybu – různé sporty – Veselí nad Moravou 

2. 36. ročník MCZ Na kole regionem Kyjovského Slovácka, 

1. Mistrovství ČR družstev mužů a žen v atletice – atletika – Hodonín, 

 

Trenér okresu 

3. Stanislav Běloch – veslování – Veslařský klub Hodonín, 

2. Tibor Helísek – lední hokej – SHKM Hodonín, 

1. Petr Fiala – karate – Karate Klub Kyjov, 

 

Sympaťák

Filip Sasínek – atletika – AK Hodonín,  

Osobnost okresu

Jaroskav Miklenda – Lední hokej – Veselí nad Moravou

Krajánek

Radek Kučeřík – lední hokej – Saskatoon Blades, 

Cena za záchranu života

Michal Zdražil – Kuželky – Kuželkářský klub Hodonín, 

Radovan Kadlec – Kuželky – Kuželkářský klub Hodonín, 

Cena předsedy 

Václav Nedomanský – lední hokej – Hodonín, 

Sportovní talent okresu:

Dívky:

Tereza Ištoková – hokejbal – HBK Kyjov, Hýsly

Lucie Korvasová – in-line rychlobruslení, IN-LINE Veselí

Alžběta Vaněčková – cyklotrial –Biketrial Veselí nad Moravou

Natálie Zálešáková – veslování – VK Hodonín

Kateřina Nováková –karate - Karate klu Kyjov, Milotice

Sára Drexlerová – házená – HK Hodonín

Nelly Kuryviálová – karate – Shin MU Hodonín

Veronika Kožíšková – sportovní aerobic – Aerobic centrum Kyjov, Ratíškovice

Justýna Waldhansová – fitness – Taneční studio Graceful, Ratíškovice

Iva Antlová – biketrial – Biketrial Kyjov

3. Lucie Korvasová – in-line rychlobruslení, IN-LINE Veselí,

2. Kateřina Nováková – karate – Karate klub Kyjov, 

1. Tereza Ištoková – hokejbal – HBK Kyjov, 

Chlapci: 

Štěpán Brhel – stolní tenis, SKST Hodonín

Jakub Šimčík – zápas – TJ Sokol Hodonín, Lužice

Adam Ilčík – Shin MU - Hodonín

Jakub Krásný – plavání – OSP Hodonín

Matěj Vojtek – judo – Judo Veselí nad Moravou

Adam Tomeček – kanoistika – SK Veselí, Ostrožská Nová Ves

Jindřich Morávek – stolní tenis – Jiskra Strážnice

Matěj Martinec – atletika – AC Čejkovice

Jakub Podkalský – fotbal – FK Hodonín, Vracov

Lukáš Andrle – biketrial – Biketrial Kyjov, Dubňany

3. Matěj Martinec – atletika – AC Čejkovice, 

2. Jakub Šimčík – zápas – TJ Sokol Hodonín

1. Jakub Podkalský – fotbal – FK Hodonín,

Sportovec okresu Hodonín

Ženy

3. Veronika Pavková – moderní gymnastika – SK MG Veselí nad Moravou , 

2. Marie Bušinová – atletika AK Kyjov, 

1. Iveta Vacenovská – stolní tenis – SKST Hodonín, 

Muži

3. Ondřej Krúpčik – biketrial – biketrial Kyjov, 

2. Václav Baldrián – veslování – VK Hodonín, 

1. Filip Sasínek – atletika – AK Hodonín, 

Co jsou cookies?

Textové soubory, které internetové stránky ukládají na váš počítač nebo mobilní zařízení v okamžiku, kdy tyto stránky začnete využívat. Stránky si tak na určitou dobu zapamatují úkony, které jste na nich provedli, a preferencí (např. přihlašovací údaje, jazyka, velikost písma a jiné zobrazovací preferencí), takže tyto údaje pak nemusíte zadávat znovu a přeskakovat z jedné stránky na druhou.

Dalším používáním těchto stránek vyjadřujete souhlas s ukládáním souborů cookies. Více informací Méně informací